Kadınlar Konuşmaktan Çekinmeyi Bırakın

Kadınları cezbetmeyi içerdiğinde, bunun teknolojik bir teknik bilgi olup olmadığı sorusu da olabilir. Olumlu duyguları tetiklemeniz gerektiğine şüphe yoktur ve çerçeve dili bu konuda birinci sınıf bir işlev oynayacaktır.

Örnek yapışkan bir sırıtış bir tepkiye neden olabilir ve inanılmaz bir tam gülümseme başka bir reaksiyonla sonuçlanabilir. Tüm reaksiyonlar aynı olmayabilir ve her kuralın istisnaları vardır, yine de bir reaksiyon ortaya çıkar ve konular oradan kayar.

Eğer bilimi tartışırsak, amaç ve etki yasası olabilir. Eğer bunu size verdiğim durum buysa, kızları elde etmek her zaman şanslı olmaktan ibaret değildir. Hayır, bir insan olarak sizin için kilometrelerce daha büyüktür, çünkü eğer kendi içinizde uygun meseleler varsa, muhtemelen hareketlerinizin içinde meditasyon yapar. Bu bir gerçektir ve her şeye rağmen bu çerçeve dilinde düşünülebilir.

Bu nedenle, bir kadına yaklaşırken, tek bir şekilde veya başka bir şekilde belirli reaksiyonlara neden olabilirsiniz ve bu birincil izlenim olarak kabul edilecektir. İlk izlenimin kalıcı olduğunu söylüyorlar, ancak başkalarının söyledikleriyle doğru olarak kabul etmek istemiyorum.

Emin insanlar çabucak karar verir, ancak sık sık kararlarımızın artık yüklenmediğini görürüz. Bu yüzden, bunların bir kısmının dokunma hissi ve bilinciyle teknolojik bir teknik bilgi olduğunu duyurursak, o zaman doğru şeyler almak için size düşen kilometre vardır, böylece yakın ve kızlarla sohbet ederken başarılı olabilirsiniz.

Tekniğiniz üzerinde çalışmanız ve tekniği yapma yeteneğinizi geliştirmek için önemli yetenekleri genişletmeniz gerekir. Farkına varmaya başladıktan sonra, güvenceniz artar ve sonuç olarak başarı şansınız da artar.

Guy, hedeflerinizin hanımını almak konusunda ciddi iseniz, o zaman amacınıza ulaşmak için kararlı teknikler üzerinde ciddi resimler yapmak istersiniz. Bir kadının merak ettiği şey ona yaklaşmak için daha az karmaşık bir yol.

Bir kadın aracılığıyla size verilen kadının düşüncelerinin test edilmiş zihinsel sırlarını ve tekniklerini analiz etmeniz gerekiyorsa, çünkü her durumda en kullanışlı bir kız, bir kadının neye ihtiyacı olduğunu kesinlikle biliyor, o zaman aşağıdaki köprülerden birini seçin … Öğrenebilirsiniz bu ve çok daha fazlası.