Kadınlarla Konuşmak İçin Özel Tüyolar

Onu bir mil öteden görüyorsunuz, ancak sizi görürse veya sizinle iletişim kurabiliyorsa olumlu değil. Onunla nasıl konuşacak ve sohbet edeceksin?

Önce önemli olan, zamanını ona doğru götür. Onunla konuşmaya başlamadan önce düşüncelerinizi toplamanız gerekiyor, en azından bu şekilde hazırlanacaksınız ve sürüklenmenin daha kolay hale geleceği için, sonuçta blithering bir aptal gibi görünmekten kaçınacaksınız ve hatta aynı zeki ve inanılmaz adam gibi. Düşüncelerinizi keşfettikten sonra, sonraki adıma geçebilirsiniz. Temelde, etrafınızda olup bitenlerle ilgili açık uçlu bir sorgu düşünün.

Teknik en zor kısım olabilir, ancak hangisinin büyüleyici olduğunuzu bilmesi için onunla gerçekten konuşmanız gerekir. Açmak için esprili ve akıllı bir şey düşünün. Duymuş olabileceğiniz bir çizgi kullanmayın, çünkü bana inandığı için hepsini daha önce duymuştu.

Tarafsız konularla kalın. İlginizi çeken ancak tartışmalı olmayan konular hakkında konuşun. Savaşa girebilecek politika veya farklı konular yok. Hangisini dinlediğinizden ve ne bahsetmesi gerektiğinden emin olun. Sıcak düğmelerini dinleyin, sonra bunları yükseltin ve konuşmasına izin verin.

Dikkatini çekmek ve onunla birlikte müthiş bir açık konuşma çizgisi tutmak için ihtiyaç duyduğunuz adımlara uymaya meyilli olmanız durumunda bayanlar ile konuşabilirsiniz. Harika bir dinleyici olmak istiyorsunuz ve şimdi sadece büyük bir konuşmacı değil.

Adam, hedeflerinize ulaşma konusunda aşırı iseniz, hedefinize ulaşmak için sağlam stratejiler üzerinde belirgin bir şekilde resim yapmak istersiniz. Bir kadının neyi merak ettiğini zaten biliyorsanız, ona yaklaşmanın çok daha uzun bir yolu var.

Size bir kadın tarafından verilen kadın zihninin incelenen zihinsel sırlarını analiz etmeniz gerekiyorsa, çünkü en iyi her şeye rağmen, bir kadın gerçekten bir kadının neye ihtiyacı olduğunu bilir, sonra aşağıdaki köprülerden birini seçin … Bunu inceleyebilirsiniz. ve daha büyük yükler.