Karşı Cinsle Konuşurken En Çok Yapılan Hatalar

Kadınlarla sohbet etmek söz konusu olduğunda, kendimizi ne yaptığımıza bir göz atmak için harika bir şey seçmeyi tercih eden stratejiler arıyoruz. Size bir örnek vereyim. Şu anda tatile döndüm ve tipik bir grup insanla kasabadan çıkacağız, bir yemek ve birkaç içki içtikten sonra yerel yeteneklere bir göz atın.

Biz dışarıdayken, birçok kadına çarptık ve artık tatilde olmaktan çok uzak olduğunun farkında değilim ama insanlar iletişim ve eğlenmeye çok açık görünüyorlar. Kızlar sadece sizinle sohbet eder ve onlarla konuşmak çok daha az karmaşıktır.

Sonuç olarak biz bazı mükemmel kızlar et ve kaliteli bir zaman geçirdim. Ancak bunu yaparken aynı zamanda bir kadın bana dedi ki, “arkadaşınızla birlikte ne var”, huysuz veya çeşitsiz görünüyor. O zamanlar sadece omuz silktim ama önümüzdeki gecelerde ne yaptığını gözlemlemeye başladım.

Çoğu zaman parmakları katlanır ve birinci sınıf büyük kaşları vardı. Nadiren gülümsedi ve ilgisiz ve tipik olarak kapandı. İlginç olan, kendi tutumumda birkaç benzerlik görmemdi. Şimdi bunu neden üzerinde denemedim, ama sadece bilinçsizce geldi.

Bu beni gerçekten şaşırttı. Şimdi heyecan verici hale gelen şey, özellikle kadınlara çekilirsek, kadınları düşündüğümüz şeydir. “O benim ligimin dışında” diye düşünmeye başlıyoruz ya da nakit paraları ve tüm farklı zihin çeşitleriyle sıcak çocuklar için dışarıda. Bu sorgulama daha sonra beden dilini ve onlara karşı davranışını içtenlikle etkiler.

Bitirmek için, şimdi birkaç guguk olabileceğim için sözümü almayın. Ancak kendi hareketlerinizi izleyin, gözlemlediğiniz şekilde çalışın ve hareket edin. Ne bulduğunuza şaşırabilirsiniz.

Guy, hayallerinizdeki kadını yaklaşık olarak almak konusunda kritikseniz, niyetinizi kazanmak için katı teknikler üzerinde önemli ölçüde çalışmak istersiniz. Bir kadının ne düşündüğünü fark ederseniz, onu yöntemlemek için çok daha az karmaşıktır.

Size bir kadın aracılığıyla verilen kadın zihninin incelenen psikolojik sırlarını analiz etmeniz gerekiyorsa, çünkü en iyisi bir kız, bir kadının neye ihtiyacı olduğunu açıkça biliyor, sonra aşağıdaki bağlantılardan birini seçebilirsiniz … bu ve çok daha fazlası.

sohbet chat odaları chat sohbet chat sohbet siteleri