Reddedilmekten Asla Korkmayın

İlginizi çeken biriyle sohbet etmekle ilgili ortaya çıkan en büyük görevin reddetme endişesi olduğunu hepimiz kabul edebiliriz. Şimdi arzu edilmeme hissi korkunç ve hepimiz veba gibi uzak duruyoruz. Dolayısıyla, reddedersek, çok daha büyük insanlarla konuşabileceğimizi açıkça izlerdik. İşte size bu konuda yardımcı olacak birkaç nokta.

O Yakından çizim yaparken herhangi bir kişiye eğik bir açık uçlu sorgu isteyin. Asla özel bir sorgu sormayın. Örneğin bir bardasınız ve aynı zamanda bir hanımla karşılaşıyorsunuz ve “Sana bir soru sorarsam sakıncası var mı?” Diyorsunuz. Çoğu kadın sorun söylemeyecek, “Buraya kesin müzisyenler geliyor mu?” Dinlemeyi sevip sevmediğini öğrenecek ve ikincisi sıradan bir şeyler bulabileceksiniz.

O Beden dili, tebliğ başlar başlamaz çerçeve diline bakın. Duruşu kapalı mı, dik mi ve işin içinde mi? Saçlarıyla birlikte oynuyor mu, bazı hareketlerinizi taklit ediyor mu? Farklı ifadelerde, çubuğa doğru eğilirseniz, bara doğru eğilir. Eğer ilgileniyorsa, vücut dili onu onaylayacaktır, ancak alan herhangi bir kuralın sürekli istisnaları vardır.

O Konuşma tonu, ona dolaylı bir açık uçlu sorgu sorduk. Cevabı ne kadar canlı, gülümsüyor ya da açıklamasına katılıyor mu? Hepimiz konuşmalar hızlandığında ortaya çıkıyor, bu yüzden konsantre olun ve hareketlerine bir göz atın.

O asla karşılama fazla abartmak. Etkili sinyaller almıyorsanız, kendinize izin verin ve bırakın. Arkadaşlarınız ve yaptığınız ekstra arkadaşlarınızı, doğru arkadaş bulma şansınızı daha iyi hale getirmek için orada olduğumuzu unutmayın.

O Sözlü değiş tokuşunuzun başlangıcında, yola çıkmanız gerektiğini söyleyin, ancak yine de olabilir ve eğer işler iyi gidiyorsa, artık ayrılmak zorunda kalmayacaksınız, ya da gitmem gerektiğini söyleyebilir, sonra “Doğru olacak mısın? burada bir süre “, eğer çözüm eminseniz, o zaman sizinle biraz tuzağa düşeceğimi söyleyin, sonra çıkın. Bu şekilde, tüm bunlar artık size ihtiyaç duymayan bir kişinin yanında olmadan ilgi çekiyor.

Asla özelleşmeyi, kolay bakmayı ve cipslerin düşecekleri yere düşmesine izin vermeyi unutmayın.

Eğer hedefinize kız almak konusunda kritik iseniz, o zaman kesinlikle niyetinizi kazanmak için katı teknikler üzerinde ciddi bir şekilde çalışmanız gerekir. Bir kızın neyi sorguladığını biliyorsanız, onu tekniklemek çok daha az karmaşıktır.

Bir kızın yardımıyla size verilen kız zihninin test edilmiş zihinsel sırlarını incelemek istiyorsanız, çünkü en iyi her şeye rağmen, bir kadın gerçekten bir kadının ne istediğinin farkındadır, o zaman aşağıdaki köprülerden birini seçin … bunu analiz edebilir ve daha fazlasını yükleyebilir.